Best Sellers

Lion Practice
search
  • Lion Practice
  • Lion Practice
  • Lion Practice

Lion Practice

19,00 zł
Brutto

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Nie ma nic lepszego od bycia lwem! Krokodyle i słonie są świetne, ale to zabawę w bycie lwem mała Laura lubi najbardziej. Lwy są najlepsze, ponieważ mogą skakać, bardzo szybko biegać i ryczeć! Szkoda tylko, że jej rodzice są innego zdania....

Laura to dziewczynka obdarzona dużą wyobraźnią i jeszcze większą energią. Czasem nie zauważa, że jej zabawy mogą przeszkadzać innym. Na szczęście ma mądrych rodziców, którzy potrafią nauczyć ją bawić się tak, żeby innym nie szkodzić. Lion Practice to bardzo ciepła opowieść ozdobiona uroczymi ilustracjami. Bardzo polecamy!

Emma Carlisle

Pozostałe produkty w tej kategorii

Pakiet podróżnika na prezent Pakiet podróżnika na prezent

Prezent dla małych podróżników

129,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Gra Memory Cities of the World
  • A Hole in the Bottom of the Sea - Książka + CD
  • Up, Up, Up! Książka + CD

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

?Quiero mi plátano! - I... ?Quiero mi plátano! - I...
  • Obecnie brak na stanie

?Quiero mi plátano! - I want my banana

Mary Risk
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!