Best Sellers

I'm Not Sleepy - książka z audiobookiem
search
  • I'm Not Sleepy - książka z audiobookiem
  • I'm Not Sleepy - książka z audiobookiem
  • I'm Not Sleepy - książka z audiobookiem
  • I'm Not Sleepy - książka z audiobookiem

I'm Not Sleepy - książka z audiobookiem

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Sówka Mo nie chce iść spać. Mimo, że to już najwyższa pora na sen i babcia sowa zaniosła Mo do gniazda, dała ciasteczko i utuliła, mała sówka koniecznie chce się jeszcze bawić! Wtedy babcia wpada na genialny pomysł! Proponuje Mo, aby zamienili się rolami i to mała sówka utuli swoją babcię do snu. Okazuje się, że to tak ciężka praca, że Mo zasypia szybciej niż się spodziewał!

I'm not sleepy to urocza opowieść na dobranoc! Autorka Jane Chapman znana jest polskim czytelnikom z książek o Panu Misiu i bestseleru Trzymaj mnie mocno. Ładne ilustracje i prosty tekst sprawiają, że to książka idealna dla małych dzieci. Dodatkową atrakcją jest audiobook, na którym Anna Crace czyta dzieciom książkę. Gorąco polecamy!

Jane Chapman

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Gigantic Turnip.... The Gigantic Turnip....
  • Obecnie brak na stanie

The Gigantic Turnip. Książka + CD

Aleksei Tolstoy & Niamh Sharkey
39,00 zł

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę na głos czyta aktorka Imelda Staunton, znana z roli profesor Dolores Umbridge z filmów o Harrym Potterze. Gorąco polecamy!

Room on the Broom - mniejszy format Room on the Broom - mniejszy format
  • Obecnie brak na stanie

Room on the Broom

Julia Donaldson
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Prezent dla zwierzomaniaków Prezent dla zwierzomaniaków

Prezent dla zwierzomaniaków

99,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycje:

  • Will You Help Doug Find His Dog? 
  • The Animal Boogie - Książka + CD
  • Yoga Tots: Strong Puppy

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

Magic Train Ride - Książka + CD Magic Train Ride - Książka + CD
  • Obecnie brak na stanie

Magic Train Ride - Książka + CD

Sally Crabtree & Sonia Esplugas
36,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!