Best Sellers

The Great Monster Hunt - książka z audiobookiem
search
  • The Great Monster Hunt - książka z audiobookiem
  • The Great Monster Hunt - książka z audiobookiem
  • The Great Monster Hunt - książka z audiobookiem
  • The Great Monster Hunt - książka z audiobookiem

The Great Monster Hunt - książka z audiobookiem

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kaczka w nocy słyszy dziwne dźwięki dobywające się spod łóżka. Boi zajrzeć się, co tam jest, dlatego woła na pomoc świnię. Świnia uznaje, że przyda im się ktoś silny do pomocy, więc biegnie po niedźwiedzia. Niedźwiedź z kolei uznaje, że potrzebują pomocy głośnego wilka. Ostatecznie wszyscy lądują u sowy, która uznaje, że takie dźwięki, które przekazywane z ust do ust urosły do rangi naprawdę groźnych, może wydawać jedynie straszny potwór! Czas, aby leśne zwierzęta ruszyły kaczce na odsiecz!

The Great Monster Hunt to śmieszna opowieść o tym, że strach ma wielkie oczy, a wielki potwór z wyobraźni wcale nie musi być straszny! Urocze ilustracje i zabawny tekst sprawiają, że to książka idealna dla małych dzieci. Dodatkową atrakcją jest audiobook, na którym Anna Crace czyta dzieciom książkę. Gorąco polecamy!

Tim Warnes

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Animal Boogie - Książka + CD The Animal Boogie - Książka + CD

The Animal Boogie - Książka + CD

Susan Reed
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Giraffe on a Bicycle Giraffe on a Bicycle
  • Obecnie brak na stanie

Giraffe on a Bicycle

Julia Woolf
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników!