Best Sellers

Dangerous! - książka z audiobookiem
search
  • Dangerous! - książka z audiobookiem
  • Dangerous! - książka z audiobookiem
  • Dangerous! - książka z audiobookiem
  • Dangerous! - książka z audiobookiem

Dangerous! - książka z audiobookiem

20,30 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Mały kret uwielbia podpisywać wszystko, co spotka na swojej drodze. Przykleja etykietki drzewom, kwiatom, owadom i tak dalej... aż do czasu, gdy spotyka na swojej drodze coś, czego nie potrafi nazwać! To coś jest chropowate, grudkowate, zielone i NIEBEZPIECZNE! Kret koniecznie musi ostrzec przed tym czyś inne zwierzęta, dlatego karteczkę z napisem DANGEROUS! przykleja na piersi dziwnego czegoś. Co się jednak stanie, jeśli okaże się, że niebezpieczne coś jest całkiem przyjaznym czymś?

Dangerous! to zabawna opowieść o tym, że pozory mogą mylić, a ktoś pozornie nieprzyjemny może okazać się prawdziwym przyjacielem. Autor Tim Warnes w tej prostej książeczce przemycił mnóstwo angielskich słówek na obrazkach! Dodatkową atrakcją jest audiobook, na którym Anna Crace czyta dzieciom książkę. Gorąco polecamy!

Tim Warnes

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Gruffalo's Child - Dziecko Grufołaka - bajka, książka The Gruffalo's Child - Dziecko Grufołaka - bajka, książka
  • Obecnie brak na stanie

The Gruffalo's Child

Julia Donaldson
39,90 zł

W naszej ofercie znajdziecie książkę w miękkiej okładce i w języku angielskim. Tę książkę musicie przeczytać w oryginale, ponieważ zabawny język to, obok zaskakującej historii i rewelacyjnych rysunków, filar sukcesu Gruffalo.

What the Ladybird Heard What the Ladybird Heard
  • Obecnie brak na stanie

What the Ladybird Heard

Julia Donaldson
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników!