Best Sellers

The Singing Mermaid
search
  • The Singing Mermaid
  • The Singing Mermaid
  • The Singing Mermaid

The Singing Mermaid

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Śpiewająca Syrena, skuszona obietnicą przebiegłego właściciela cyrku, opuszcza morze, by zdobywać serca publiczności w cyrku. Jej cudowny śpiew bardzo się wszystkim podoba i przyciąga do cyrku tłumy. Jednak Syrena nie pływa, tak jak obiecał jej Sam Sly w basenie i nie śpi na pierzynie, tylko mieszka w ciasnym akwarium zamknięta na klucz. Biedna Syrena bardzo chciałaby wrócić do morza i swojej zatoczki. Jednak, jak ma uciec z cyrku i dostać się tam bez nóg? Na szczęście ma wielu przyjaciół pośród morskich stworzeń i cyrkowców!

Wesołą opowieść o śpiewającej syrenie The Singing Mermaid stworzyły autorki What the Ladybird Heard Julia Donaldson i Lydia Monks. Prosty, rymowany tekst skierowany do małych czytelników, urocze ilustracje i trzymająca w napięciu akcja sprawiają, że jest to wyjątkowa pozycja. Polecamy! 

Julia Donaldson

Pozostałe produkty w tej kategorii

?Feliz cumplea?os! - Happy... ?Feliz cumplea?os! - Happy...
  • Obecnie brak na stanie

?Feliz cumplea?os! - Happy Birthday!

Mary Risk
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

The Giant of Jum The Giant of Jum
  • Obecnie brak na stanie

The Giant of Jum

Elli Woollard
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

The Gruffalo The Gruffalo
  • Obecnie brak na stanie

The Gruffalo

Julia Donaldson
29,00 zł

W naszej ofercie znajdziecie książkę w miękkiej okładce i w języku angielskim. Tę książkę musicie przeczytać w oryginale, ponieważ zabawny język to, obok zaskakującej historii i rewelacyjnych rysunków, filar sukcesu Gruffalo.