Best Sellers

The Rhyming Rabbit
search
  • The Rhyming Rabbit
  • The Rhyming Rabbit
  • The Rhyming Rabbit

The Rhyming Rabbit

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Poznajcie pewnego wyjątkowego królika - królika poetę, który na poczekaniu układa wiersze na cześć wszystkiego, co go otacza. Rhyming Rabbit tworzy poematy o pysznej zielonej trawie, przebiegłym lisie czy kołysanki na dobranoc. Jednak królik poeta jest biednym królikiem - nikt z jego króliczej rodziny nie podziela jego zamiłowania do rymów. Króliki marudzą, że ich kompan zamiast jeść czy spać, woli mówić wiersze. Dlatego Rhyming Rabbit postanawia opuścić swoją króliczą rodzinę i znaleźć kogoś, kto doceni jego talent. Czy mu się uda?

The Rhyming Rabbit to kolejna książka duetu znanego z What The Ladybird Heard: pisarki Julii Donaldson i ilustratorki Lydii Monks. Tym razem duet stworzył wesołą i prostą historyjkę o króliku pełną zabawnych wierszyków, którą naprawdę dobrze się czyta! Gorąco polecamy!

Julia Donaldson

Pozostałe produkty w tej kategorii

Wake Up Do, Lydia Lou! - mniejszy rozmiar Wake Up Do, Lydia Lou! - mniejszy rozmiar
  • Obecnie brak na stanie

Wake Up Do, Lydia Lou!

Julia Donaldson
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Soy demasiado grande - I?m... Soy demasiado grande - I?m...
  • Obecnie brak na stanie

Soy demasiado grande - I?m Too Big

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

The Gruffalo The Gruffalo
  • Obecnie brak na stanie

The Gruffalo

Julia Donaldson
29,00 zł

W naszej ofercie znajdziecie książkę w miękkiej okładce i w języku angielskim. Tę książkę musicie przeczytać w oryginale, ponieważ zabawny język to, obok zaskakującej historii i rewelacyjnych rysunków, filar sukcesu Gruffalo.