Best Sellers

Sharing a Shell
search
  • Sharing a Shell
  • Sharing a Shell
  • Sharing a Shell

Sharing a Shell

20,30 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Look! A crab, a crab with no shell,

Running along by the sea...

Tymi słowami zaczyna się piękna opowieść o przyjaźni między trzema morskimi stworzeniami, które zamieszkały razem w opuszczonej muszli. Krab pustelnik, morski anemon i wieloszczetek znaleźli w muszli schronienie i przyjaciół! Razem przemierzali basen skalny, aż do czasu, gdy przestali się wszyscy w małej muszli mieścić! Ostatecznie przyjaciele pokłócili się i każdy znalazł sobie nowe schronienie. Ale bez przyjaciół nie było już tak wesoło...

Wesołą opowieść o przyjaźni Sharing a Shell stworzyły autorki What the Ladybird Heard Julia Donaldson i Lydia Monks. Prosty, rymowany tekst skierowany do najmłodszych czytelników, urocze ilustracje i nietypowi bohaterowie sprawiają, że jest to wyjątkowa pozycja. Polecamy! 

Julia Donaldson

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Gigantic Turnip.... The Gigantic Turnip....
  • Obecnie brak na stanie

The Gigantic Turnip. Książka + CD

Aleksei Tolstoy & Niamh Sharkey
39,00 zł

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę na głos czyta aktorka Imelda Staunton, znana z roli profesor Dolores Umbridge z filmów o Harrym Potterze. Gorąco polecamy!

The Gruffalo's Child - Dziecko Grufołaka - bajka, książka The Gruffalo's Child - Dziecko Grufołaka - bajka, książka
  • Obecnie brak na stanie

The Gruffalo's Child

Julia Donaldson
39,90 zł

W naszej ofercie znajdziecie książkę w miękkiej okładce i w języku angielskim. Tę książkę musicie przeczytać w oryginale, ponieważ zabawny język to, obok zaskakującej historii i rewelacyjnych rysunków, filar sukcesu Gruffalo.

The Giant of Jum The Giant of Jum
  • Obecnie brak na stanie

The Giant of Jum

Elli Woollard
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Soy demasiado grande - I?m... Soy demasiado grande - I?m...
  • Obecnie brak na stanie

Soy demasiado grande - I?m Too Big

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!