Best Sellers

The Princess and the Wizard
search
  • The Princess and the Wizard
  • The Princess and the Wizard
  • The Princess and the Wizard

The Princess and the Wizard

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Księżniczka obchodzi siódme urodziny i wyprawia przyjęcie urodzinowe. Właśnie ma zdmuchnąć świeczki, kiedy do komnaty wlatuje Czarnoksiężnik, zmienia wszystkich gości w kamień i postanawia porwać Księżniczkę! Na szczęście w ostatniej chwili przychodzi jej z pomocą Matka Chrzestna, która przy okazji jest Dobrą Wróżką i obdarza ją mocą zmiany kształtu i koloru. Czy dzięki temu uda się Księżniczce uciec Czarnoksiężnikowi? Będzie miała na to tylko siedem szans!

The Princess and the Wizard to urocza i zabawna opowieść inspirowana klasycznymi baśniami. Została napisana przez uwielbianą przez dzieci Julię Donaldson i pięknie zilustrowana przez Lydię Monks. Podczas lektury tej fantastycznej książki dzieci dowiedzą się, jak nazywać kolory oraz dni tygodnia po angielsku. Polecamy!

Julia Donaldson

Pozostałe produkty w tej kategorii

Magic Train Ride - Książka + CD Magic Train Ride - Książka + CD
  • Obecnie brak na stanie

Magic Train Ride - Książka + CD

Sally Crabtree & Sonia Esplugas
36,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

?Qué hay para cenar? -... ?Qué hay para cenar? -...
  • Obecnie brak na stanie

?Qué hay para cenar? - What?s for supper?

Mary Risk
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

Tyrannosaurus Drip Tyrannosaurus Drip
  • Obecnie brak na stanie

Tyrannosaurus Drip

Julia Donaldson
9,50 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

The Gigantic Turnip.... The Gigantic Turnip....
  • Obecnie brak na stanie

The Gigantic Turnip. Książka + CD

Aleksei Tolstoy & Niamh Sharkey
39,00 zł

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę na głos czyta aktorka Imelda Staunton, znana z roli profesor Dolores Umbridge z filmów o Harrym Potterze. Gorąco polecamy!