Best Sellers

Princess Mirror-Belle and the Dragon Pox
search
  • Princess Mirror-Belle and the Dragon Pox
  • Princess Mirror-Belle and the Dragon Pox
  • Princess Mirror-Belle and the Dragon Pox

Princess Mirror-Belle and the Dragon Pox

20,30 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wyobraźcie sobie, że wasze lustrzane odbicie zaczyna do was przemawiać i, o zgrozo, wychodzi z lustra!

Dokładnie to przydarzyło się małej Ellen, kiedy przyglądała się sobie obsypanej krostami w łazienkowym lustrze. Jednak Ellen wcale się nie przestraszyła, była raczej mocno zaciekawiona! Okazało się, że jej lustrzane odbicie to księżniczka Mirror-Belle i tak samo, jak Ellen choruje na ospę, tyle że nie na wietrzną, ale smoczą! Jednak Mirror-Belle nie zamierza spokojnie chorować - ma mnóstwo zaskakujących pomysłów, jak pozbyć się choroby i wypróbowuje je z Ellen, a przy okazji opowiada o życiu w swoim lustrzanym świecie.

Princess Mirror-Belle and the Dragon Pox to urocza, absurdalnie śmieszna książka dla dzieci napisana przez mistrzynię gatunku Julię Donaldson i pięknie zilustrowana przez Lydię Monks. Opowieść rozbawi małych czytelników do łez!

Julia Donaldson

Pozostałe produkty w tej kategorii

Prezent dla zwierzomaniaków Prezent dla zwierzomaniaków

Prezent dla zwierzomaniaków

99,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycje:

  • Will You Help Doug Find His Dog? 
  • The Animal Boogie - Książka + CD
  • Yoga Tots: Strong Puppy

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

Cachorrito encuentra un amigo - Puppy finds a friend Cachorrito encuentra un amigo - Puppy finds a friend
  • Obecnie brak na stanie

Cachorrito encuentra un amigo - Puppy finds a friend

Catherine Bruzzone
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!