Best Sellers

Pip the Puppy
search
  • Pip the Puppy

Pip the Puppy

15,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Pip the Puppy to prosta rymowanka skierowana do najmłodszych dzieci, opowiadająca o wesołym piesku o imieniu Pip. Książeczkę zilustrował niezrównany Axel Scheffler, współautor takich bestsellerów jak The Gruffalo i Room on the Broom. Zabawne ilustracje i rytmiczny tekst dają dzieciom wiele radości z lektury. 

Twarda oprawa i sztywne kartki sprawiają, że książka jest trwała i bezpieczna dla małych dzieci. Polecamy na pierwszą książkę dla maluszków!

Axel Scheffler

Pozostałe produkty w tej kategorii

Football Fever Football Fever
  • Obecnie brak na stanie

Football Fever

Alan Durant & Kate Leake
9,50 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

?Quiero mi plátano! - I... ?Quiero mi plátano! - I...
  • Obecnie brak na stanie

?Quiero mi plátano! - I want my banana

Mary Risk
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

The Gruffalo's Child - Dziecko Grufołaka - bajka, książka The Gruffalo's Child - Dziecko Grufołaka - bajka, książka
  • Obecnie brak na stanie

The Gruffalo's Child

Julia Donaldson
39,90 zł

W naszej ofercie znajdziecie książkę w miękkiej okładce i w języku angielskim. Tę książkę musicie przeczytać w oryginale, ponieważ zabawny język to, obok zaskakującej historii i rewelacyjnych rysunków, filar sukcesu Gruffalo.