Best Sellers

How to Catch a Mouse
search
  • How to Catch a Mouse
  • How to Catch a Mouse
  • How to Catch a Mouse

How to Catch a Mouse

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kot Clemmie wie wszystko o polowaniu na myszy - jest odważny, uważny i doskonale wie, jak myszy wyglądają, chociaż... nigdy żadnej nie widział! Ale nie ma w tym nic dziwnego - w domu nie ma żadnej myszy, bo przecież wszystkie się boją strasznego kota. Mimo to Clemmie cały czas sprawdza. Czy wstążka nie jest przypadkiem długim mysim ogonem? A te okrągłe uszy należą do myszy czy do pluszowego misia?

Zabawna opowieść dla najmłodszych o uroczym, naiwnym kocie i sprytnej myszce przypadnie do gustu wszystkim dzieciom. Za zabawne ilustracje i tekst odpowiada Philippa Leathers, animatorka biorąca udział w realizacji bajek takich jak Peppa Pig i Charlie and Lola. Gorąco polecamy!

Philippa Leathers

Pozostałe produkty w tej kategorii

Buenas noches a todos -... Buenas noches a todos -...
  • Obecnie brak na stanie

Buenas noches a todos - Goodnight Everyone

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

Polly Parrot Picks a Pirate Polly Parrot Picks a Pirate
  • Obecnie brak na stanie

Polly Parrot Picks a Pirate

Peter Bently
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników!