Best Sellers

Bruno and Titch. A Tale of a Boy and His Guinea Pig
search
  • Bruno and Titch. A Tale of a Boy and His Guinea Pig
  • Bruno and Titch. A Tale of a Boy and His Guinea Pig
  • Bruno and Titch. A Tale of a Boy and His Guinea Pig
  • Bruno and Titch. A Tale of a Boy and His Guinea Pig
  • Bruno and Titch. A Tale of a Boy and His Guinea Pig

Bruno and Titch. A Tale of a Boy and His Guinea Pig

8,70 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Poznajcie Bruna - chłopca, którzy marzy o tym, żeby mieć własną świnkę morską. Poznajcie też Titcha - świnkę morką, która marzy o swojej własnej, prywatnej Dużej Osobie. Titch czuje się bardzo samotny w sklepie zoologicznym, gdzie nowe domy znajdują wszystkie inne zwierzęta, tylko nie on. Na szczęście pewnego dnia do sklepu przychodzi Bruno... Od tego dnia zaczyna się ich wspólne życie, które chwilami rozczarowuje świnkę morską, a czasami jest naprawdę miłe. Titch zaprzyjaźnił się z Brunem, ale czy Bruno również lubi Titcha?

Zabawna książka o małym chłopcu i jego śwince morskiej opowiedziana z punktu widzenia neurotycznej i nieco melodramatycznej, ale przeuroczej świnki to doskonała lektura dla wszystkich dzieci, które mają domowe zwierzęta lub pragną je mieć. Gorąco polecamy!

Sheena Dempsey

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Animal Boogie - Książka + CD The Animal Boogie - Książka + CD

The Animal Boogie - Książka + CD

Susan Reed
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Pakiet Misiowy na prezent Pakiet Misiowy na prezent

Misiowy prezent dla najmłodszych

89,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Bear in Square
  • Bear in Sunshine
  • Bear on Bike

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

Apúrate, Molly - Hurry up,... Apúrate, Molly - Hurry up,...
  • Obecnie brak na stanie

Apúrate, Molly - Hurry up, Molly

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

Dinosaur Starts School Dinosaur Starts School
  • Obecnie brak na stanie

Dinosaur Starts School

Pamela Ducan Edwards
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników!