Best Sellers

The Farmer's Away! Baa! Neigh!
search
  • The Farmer's Away! Baa! Neigh!
  • The Farmer's Away! Baa! Neigh!

The Farmer's Away! Baa! Neigh!

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Co robią wiejskie zwierzęta, kiedy farmer wyjeżdża? Oczywiście dobrze się bawią! I wesoło ze sobą rozmawiają! W zabawnej książce The Farmer's Away! Baa! Neigh! nie uświadczycie ani jednego słowa po polsku czy angielsku, bo bohaterami opowieści są zwierzęta i rozmawiają, jak na zwierzęta przystało. Ale spokojnie, autorka zaopatrzyła nas w słowniczek, a i bez niego na pewno zrozumiecie, co mówią zwierzaki.

Gwarantujemy, że dzieci pokochają tę pełną wesołych dźwięków książkę o wiejskich zwierzętach. Fantastyczne ilustracje i zwierzęce odgłosy tworzą naprawdę niesamowitą historię, a brak standardowego tekstu to dobra okazja do użycia wyobraźni. Może tym razem dzieci opowiedzą, co się dzieje na obrazkach? Gorąco polecamy!

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Emperor of Absurdia The Emperor of Absurdia
  • Obecnie brak na stanie

The Emperor of Absurdia

Chris Riddell
9,50 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

The Gruffalo's Child - Dziecko Grufołaka - bajka, książka The Gruffalo's Child - Dziecko Grufołaka - bajka, książka
  • Obecnie brak na stanie

The Gruffalo's Child

Julia Donaldson
39,90 zł

W naszej ofercie znajdziecie książkę w miękkiej okładce i w języku angielskim. Tę książkę musicie przeczytać w oryginale, ponieważ zabawny język to, obok zaskakującej historii i rewelacyjnych rysunków, filar sukcesu Gruffalo.