Best Sellers

The Genius of Leonardo da Vinci
search
  • The Genius of Leonardo da Vinci
  • The Genius of Leonardo da Vinci
  • The Genius of Leonardo da Vinci
  • The Genius of Leonardo da Vinci

The Genius of Leonardo da Vinci

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Poznajcie Leonardo da Vinci - artystę, inżyniera i wynalazcę. Na stronach niezwykłej książki The Genius of Leonardo da Vinci mamy okazję spojrzeć na życie i pracę mistrza z perspektywy jego młodego ucznia Giacomo. W tej sfabularyzowanej opowieści znajdziemy mnóstwo fragmentów oryginalnych zapisków artysty, a w piękne ilustracje nagrodzonej włoskiej ilustratorki Bimby Landmann wplecione zostały fragmenty rysunków i obrazów Leonarda da Vinci.

Ta książka to wyjątkowa biografia Leonarda da Vinci, napisana prostym językiem skierowanym do młodych czytelników. Dzięki niej dzieci będą mogły poznać bliżej jeden z największych geniuszów w historii i dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Co najważniejsze, dowiedzą się tego nie podczas lektury nudnego podręcznika, ale w czasie czytania fascynującej opowieści. Gorąco polecamy!

Pozostałe produkty w tej kategorii

Pakiet podróżnika na prezent Pakiet podróżnika na prezent

Prezent dla małych podróżników

129,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Gra Memory Cities of the World
  • A Hole in the Bottom of the Sea - Książka + CD
  • Up, Up, Up! Książka + CD

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

We All Go Travelling By -... We All Go Travelling By -...
  • Obecnie brak na stanie

We All Go Travelling By - książka + CD

Sheena Roberts & Siobhan Bell
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!