Best Sellers

The Shark in the Dark
search
  • The Shark in the Dark
  • The Shark in the Dark
  • The Shark in the Dark
  • The Shark in the Dark

The Shark in the Dark

20,30 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Na dnie morza żyje groźny, głodny rekin, który nabrał ochoty na przekąskę. Biedne rybki uciekają przerażone przed jego wielkimi zębami. Ryby mają do wyboru stać się posiłkiem rekina lub go przechytrzyć. Z pomocą przychodzi mądra kałamarnica. Czy razem znajdą sposób, żeby uchronić się przed rekinem? Czasem nie jest ważne, kto jest większy i silniejszy, a razem można zdziałać więcej niż w pojedynkę.

The Shark in the Dark to zabawna książka z morałem. Rymowaną historię napisał brytyjski autor wielu książek dla dzieci Peter Bently a za fantastyczne ilustracje odpowiada Ben Cort. Peter Bently w 2011 roku został nagrodzony Booktrust The Roald Dahl Funny Prize. Gorąco polecamy!

Peter Bently

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Gruffalo The Gruffalo
  • Obecnie brak na stanie

The Gruffalo

Julia Donaldson
29,00 zł

W naszej ofercie znajdziecie książkę w miękkiej okładce i w języku angielskim. Tę książkę musicie przeczytać w oryginale, ponieważ zabawny język to, obok zaskakującej historii i rewelacyjnych rysunków, filar sukcesu Gruffalo.

We All Go Travelling By -... We All Go Travelling By -...
  • Obecnie brak na stanie

We All Go Travelling By - książka + CD

Sheena Roberts & Siobhan Bell
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Winston Was Worried - mniejszy format Winston Was Worried - mniejszy format
  • Obecnie brak na stanie

Winston Was Worried

Pamela Ducan Edwards
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

?Quiero mi plátano! - I... ?Quiero mi plátano! - I...
  • Obecnie brak na stanie

?Quiero mi plátano! - I want my banana

Mary Risk
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!