Best Sellers

Everybody's Welcome
search
  • Everybody's Welcome
  • Everybody's Welcome

Everybody's Welcome

24,50 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

EVERYBODY'S WELCOME,

NO MATTER WHO THEY ARE,

WHEREVER THEY MAY COME FROM.,

WHETHER NEAR OR FAR.

Mała myszka marzy o wielkim, szczęśliwym domu. Domu, w którym znajdzie się miejsce dla każdego: małego i dużego, grubego i chudego, biednego i bogatego... Pewnego dnia myszka spotyka żabę w potrzebie i jej marzenie ma szansę się ziścić.

Piękna, rymowana historia o tym, jak razem można zbudować coś pięknego została wzbogacona ślicznymi ilustracjami Grega Abbotta. W czasie lektury dzieci będą miały szansę nauczyć się, jak nazywać zwierzęta po angielsku. Okienka urozmaicają lekturę. Staranne wydanie i urocze ilustracje przypadną do gustu i dzieciom i dorosłym.

Patricia Hegarty

Pozostałe produkty w tej kategorii

Pakiet podróżnika na prezent Pakiet podróżnika na prezent

Prezent dla małych podróżników

129,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Gra Memory Cities of the World
  • A Hole in the Bottom of the Sea - Książka + CD
  • Up, Up, Up! Książka + CD

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

?Feliz cumplea?os! - Happy... ?Feliz cumplea?os! - Happy...
  • Obecnie brak na stanie

?Feliz cumplea?os! - Happy Birthday!

Mary Risk
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!