Best Sellers

Cave Baby
search
  • Cave Baby
  • Cave Baby
  • Cave Baby
  • Cave Baby

Cave Baby

14,50 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Mały Jaskiniowiec nudzi się w swojej jaskini, w której mieszka z mamą, która cały czas maluje i tatą, który jest bardzo odważny. Pewnego dnia odkrywa swoją pasję - malowanie. Jednak rodzice jej nie pochwalają i straszą, że jeśli mały Jaskiniowiec znów pomaluje jaskinię, przyjdzie mamut i zabierze go do wielkiego niedźwiedzia. Jeszcze taj samej nocy do małego Jaskiniowca przychodzi... Mamut! Czy zaniesie go do strasznego niedźwiedzia? Czy może zapewni inne atrakcje? Zabawna książka z pięknymi ilustracjami! Idealna na dobranoc. Opowieść pełna jest nazw zwierząt po angielsku i określeń na kropki, paski itp. Polecamy!

Cave Baby to wspólne dzieło dwóch uwielbianych i wielokrotnie nagradzanych autorek książek dla dzieci: Julii Donaldson i Emily Gravett. Zabawny tekst uzupełniają śliczne ilustracje.

Julia Donaldson

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Wheels on the Bus - Książka + CD The Wheels on the Bus - Książka + CD

The Wheels on the Bus - Książka + CD

Melanie Williamson
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Football Fever Football Fever
  • Obecnie brak na stanie

Football Fever

Alan Durant & Kate Leake
9,50 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników!