Best Sellers

Build-a-Story Cards. Space Quest
search
  • Build-a-Story Cards. Space Quest
  • Build-a-Story Cards. Space Quest
  • Build-a-Story Cards. Space Quest
  • Build-a-Story Cards. Space Quest

Build-a-Story Cards. Space Quest

59,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wyjątkowe karty do tworzenia własnych opowieści przez dzieci! 

Build-a-Story Cards to zestaw 36 kart z pięknymi ilustracjami, ale za to niezawierającymi tekstu. Karty mają uruchomić dziecięcą wyobraźnię i zmotywować małych graczy do opowiedzenia swoich historii. Zostały podzielone na trzy grupy: na 12 z nich znajdziemy postaci, na kolejnych 12 czynności i na kolejnych 12 obiekty. Tematem przewodnim jest misja kosmiczna, reszta zależy od tego, do czego zdolna jest fantazja dzieci.

Twórcy kart przygotowali aż 30 propozycji gier, do których można je wykorzystać. Wszystkie mają na celu rozwinięcie wśród dzieci umiejętności opowiadania i pisania oraz rozwinąć ich zdolność rozwiązywania problemów i kreatywność. Oczywiście nie zapominajmy też o świetnej zabawie! Karty świetnie umilą niejedno rodzinne popołudnie! Gorąco polecamy!

Christiane Engel

Pozostałe produkty w tej kategorii

Harry Potter and the...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Deathly Hallows

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Deathly Hallows to siódma, ostatnia książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Insygnia Śmierci. Harry Potter stoczy ostateczną walkę z Lordem Voldemortem i śmierciożercami, w której Ministerstwo Magii i dyrekcja Hogwartu niestety nie będą go wspierali.