Best Sellers

Karty ABC Flash Cards
search
  • Karty ABC Flash Cards

Karty ABC Flash Cards

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Karty z obrazkami ABC to bardzo prosta zabawka pomagająca dzieciom w nauce języka angielskiego. Na każdej karcie znajdziemy literkę, zaczynające się na nią angielskie słowo i ilustrację. Karty są małych rozmiarów, dzięki czemu dziecko może zabrać je ze sobą, gdziekolwiek zapragnie: w podróż, do parku lub do przedszkola. Kolorowe ilustracje są proste, i ładne, a karty bardzo starannie wykonane. Są trwałe i mogą się nimi bawić małe dzieci. ABC Flash Cards to naprawdę prosty sposób na naukę angielskiego alfabetu i słówek! Gorąco polecamy! 

Floss and Rock

Pozostałe produkty w tej kategorii

Harry Potter and the...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Deathly Hallows

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Deathly Hallows to siódma, ostatnia książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Insygnia Śmierci. Harry Potter stoczy ostateczną walkę z Lordem Voldemortem i śmierciożercami, w której Ministerstwo Magii i dyrekcja Hogwartu niestety nie będą go wspierali.

Yoga Pretzels - karty do jogi z dziećmi Yoga Pretzels - karty do jogi z dziećmi

Yoga Pretzels. 50 Fun Activities for Kids & Grownups

Sophie Fatus
72,00 zł

Yoga Pretzels zostały wydane przez Barefoot Books pod patronatem międzynarodowej szkoły jogi YOGA Ed. Karty zilustrowała Sophie Fatus znana z pozycji takich, jak The Barefoot Book of Children czy Children of the World. Za tekst i instrukcje odpowiadają joginki Tara Guber i Leah Kalish. Wyjątkowa pozycja!