Best Sellers

The Secret Garden
search
  • The Secret Garden
  • The Secret Garden
  • The Secret Garden
  • The Secret Garden
  • The Secret Garden
  • The Secret Garden

The Secret Garden

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Klasyczna powieść dla dzieci do dziś poruszająca serca czytelników na całym świecie. Historia Mary Lennox, która straciła rodziców i została zmuszona do rozpoczęcia nowego życia w nieznanej Anglii wśród obcych ludzi to równocześnie historia wewnętrznej przemiany głównej bohaterki. Mary potwornie nudzi się w nowym domu a jej jedyną rozrywką są długie spacery. W czasie jednego z nich trafia na zamkniętą furtkę do tajemniczego ogrodu. Jaka tajemnica kryje się za zamkniętymi drzwiami? Czy Mary uda się zaaklimatyzować w domu wuja i czy znajdzie tam przyjaciół?

Tajemniczy Ogród to wciągająca powieść dla młodzieży, którą koniecznie trzeba przeczytać w oryginale. Piękne wydanie z naszej oferty zostało wzbogacone prostymi ilustracjami Petera Bailey'a. Gorąco polecamy The Secret Garden - Tajemniczy Ogród po angielsku!

Pozostałe produkty w tej kategorii

Yoga Pretzels - karty do jogi z dziećmi Yoga Pretzels - karty do jogi z dziećmi

Yoga Pretzels. 50 Fun Activities for Kids & Grownups

Sophie Fatus
72,00 zł

Yoga Pretzels zostały wydane przez Barefoot Books pod patronatem międzynarodowej szkoły jogi YOGA Ed. Karty zilustrowała Sophie Fatus znana z pozycji takich, jak The Barefoot Book of Children czy Children of the World. Za tekst i instrukcje odpowiadają joginki Tara Guber i Leah Kalish. Wyjątkowa pozycja!

Global Kids. 50+ Games, Crafts, Recipes & More from Around the World Global Kids. 50+ Games, Crafts, Recipes & More from Around the World
  • Obecnie brak na stanie

Global Kids. 50+ Games, Crafts, Recipes & More from Around the World

Sophie Fatus
69,00 zł

Karty zostały zaprojektowane przez specjalistkę od globalnej edukacji Homę Sabet Tavangar i pięknie zilustrowane przez Sophie Fatus - ilustratorkę znana między innymi z kart Yoga Pretzels. Global Kids świetnie nadaje się do zabaw w domu oraz do urozmaicenia lekcji w przedszkolu lub szkole. Polecamy!

Harry Potter and the...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Deathly Hallows

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Deathly Hallows to siódma, ostatnia książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Insygnia Śmierci. Harry Potter stoczy ostateczną walkę z Lordem Voldemortem i śmierciożercami, w której Ministerstwo Magii i dyrekcja Hogwartu niestety nie będą go wspierali.