• Wyprzedaż!

Global Kids. 50+ Games, Crafts, Recipes & More from Around the World

Sophie Fatus
54,00 zł
32,40 zł Zniżka 40%
Brutto

Mamy wielką przyjemność zaprezentować Wam karty Global Kids, które zabiorą wasze dzieci w niezwykłą podróż! Jeżeli chcecie wychować obywateli świata, ciekawych innych kultur i tolerancyjnych, te karty zdecydowanie wam w tym pomogą. To wyjątkowe narzędzie, które otworzy serca i umysły dzieci na bogactwo świata.

Global Kids zawiera 50 kart, na których znajdziemy zabawy, przepisy i inspiracje z całego świata. Karty zostały podzielone na 5 bloków tematycznych: CREATE, PLAY, EAT, CELEBRATE, HELP OUT. Na każdej karcie znajdziemy zadanie do wykonania i oznaczenie, z jakiego kraju został zaczerpnięty na nie pomysł. I tak, dowiemy się, jak przygotować lampiony, mandale, batik, zagrać w curling czy ugotować ryż jollof. Co ważne, aby zrealizować wszystkie zadania nie potrzebujemy żadnych drogich lub trudno dostępnych produktów.

Ilość
W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

Karty zostały zaprojektowane przez specjalistkę od globalnej edukacji Homę Sabet Tavangar i pięknie zilustrowane przez Sophie Fatus - ilustratorkę znana między innymi z kart Yoga Pretzels. Global Kids świetnie nadaje się do zabaw w domu oraz do urozmaicenia lekcji w przedszkolu lub szkole. Polecamy!

Sophie Fatus

Opis

WYDAWNICTWO
Barefoot Books
LICZBA ELEMENTÓW
50

Zobacz także