?Quiero mi plátano! - I want my banana

Mary Risk
29,00 zł
Brutto

Małej małpce zapodział się gdzieś jej banan, wiec wybrała się na poszukiwania. Zwierzęta w dżungli proponują jej inne owoce, ale małpka lubi tylko banany. W końcu tygrys mówi, że znalazł małpki ulubiony smakołyk, tylko czy jego intencje są do końca uczciwe?

?Quiero mi plátano! to zabawna opowieść o egzotycznych zwierzętach, w której pełno ich nazw po hiszpańsku. W książce znajdziemy tekst w dwóch językach: angielskim i hiszpańskim i świetne, wyraźne ilustracje - każdy obrazek dokładnie oddaje treść opowieści z danej strony, dzięki czemu nauka języka obcego staje się prosta. Polecamy!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

Mary Risk

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
B small language learning
LICZBA STRON
32
WYMIARY
17,8 x 21,8 cm

Zobacz także