Apúrate, Molly - Hurry up, Molly

Lone Morton
29,00 zł
Brutto

Zbliża się wieczór i pora spać. Tata zanosi Molly do łazienki, żeby umyła twarz i zęby, a sam czeka na nią z książką w łóżku. Prosi ją, żeby się pospieszyła, jednak Molly podczas zabaw w łazience traci poczucie czasu. Gdy wreszcie przypomina sobie, że czeka na nią tata i przychodzi do sypialni, spotyka ją niespodzianka!

Apúrate, Molly to zabawna opowieść o wieczornych dziecięcych rytuałach.. W książce znajdziemy tekst w dwóch językach: angielskim i hiszpańskim i świetne, wyraźne ilustracje - każdy obrazek dokładnie oddaje treść opowieści z danej strony, dzięki czemu nauka języka obcego staje się prosta. Polecamy!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

Lone Morton

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
B small language learning
LICZBA STRON
32
WYMIARY
17,8 x 21,8 cm

Zobacz także