?Qué hay para cenar? - What?s for supper?

Mary Risk
29,00 zł
Brutto

Dziś mama ma wolne i nie gotuje kolacji! Dzieci postanowiły ją w tym wyręczyć, ale wcześniej muszą zrobić zakupy. Potrzebują ser, szynkę, mąkę... Ciekawe, co za danie niespodziankę szykują dla mamy!

?Qué hay para cenar? to prosta opowieść, w której poznajemy nazwy wielu składników kulinarnych. W książce znajdziemy tekst w dwóch językach: angielskim i hiszpańskim i świetne, wyraźne ilustracje - każdy obrazek dokładnie oddaje treść opowieści z danej strony, dzięki czemu nauka języka obcego staje się prosta. Polecamy!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

Mary Risk

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
B small language learning
LICZBA STRON
32
WYMIARY
17,8 x 21,8 cm

Zobacz także