Best Sellers

Hello World Bingo
search
  • Hello World Bingo
  • Hello World Bingo
  • Hello World Bingo
  • Hello World Bingo

Hello World Bingo

69,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Naucz się, jak mówić "cześć" w 50 językach z kolorową grą bingo! Wyjątkowa gra Hello World Bingo to niesamowite połączenie zabawy i nauki. Na kolorowych planszach i kartach znajdziemy obrazki przedstawiające mieszkańców 50 krajów i przywitania w ich językach. Gra polega na ułożeniu kapselków na planszach w jednej linii. Kapselek możemy położyć wtedy, gdy osoba prowadząca grę odsłoni kartę z obrazkiem, który znajduje się na planszy. Komu to się uda ułożyć całą linię krzyczy "Bingo!". Ale uwaga! - odnalezienie właściwych obrazków wcale nie jest takie proste! Za to gwarantujemy świetną zabawę, zwłaszcza podczas odczytywanie obcojęzycznych przywitań! 

Hello World Bingo to świetna gra dla całej rodziny. Może w nią grać aż 9 osób! Ponadto to prawdziwa kopalnia wiedzy dla dzieci i dorosłych. Bardzo polecamy!

Little Tiger Press

Pozostałe produkty w tej kategorii

Yoga Pretzels - karty do jogi z dziećmi Yoga Pretzels - karty do jogi z dziećmi

Yoga Pretzels. 50 Fun Activities for Kids & Grownups

Sophie Fatus
72,00 zł

Yoga Pretzels zostały wydane przez Barefoot Books pod patronatem międzynarodowej szkoły jogi YOGA Ed. Karty zilustrowała Sophie Fatus znana z pozycji takich, jak The Barefoot Book of Children czy Children of the World. Za tekst i instrukcje odpowiadają joginki Tara Guber i Leah Kalish. Wyjątkowa pozycja!