• Wyprzedaż!

Le facteur spatial - Space Postman

Lone Morton
29,00 zł
20,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Kapitan Crater ma niezwykłą pracę. Jest kosmicznym listonoszem! Codziennie uruchamia swój kosmiczny statek i po kolei odwiedza niezwykłe planety dostarczając na nie listy i przesyłki. Kapitan Crater fantastycznie wywiązuje się ze swoich obowiązków, aż do czasu, gdy jego torba listonoszka wypada ze statku kosmicznego! Jak uda mu się ją odnaleźć w tak wielkiej przestrzeni?

Le facteur spatial to zabawna opowieść, której akcja dzieje się w dalekim kosmosie. W książce znajdziemy tekst w dwóch językach: angielskim i francuskim i świetne, wyraźne ilustracje - każdy obrazek dokładnie oddaje treść opowieści z danej strony, dzięki czemu nauka języka obcego staje się prosta. Polecamy!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Książki z serii I Can Read French to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku francuskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych francuskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku francuskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read French idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku francuskim!

Lone Morton

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
B small language learning
LICZBA STRON
32
WYMIARY
17,8 x 21,8 cm

Zobacz także