Je veux ma banana! - I want my banana!

Mary Risk
29,00 zł
Brutto

Małej małpce zapodział się gdzieś jej banan, wiec wybrała się na poszukiwania. Zwierzęta w dżungli proponują jej inne owoce, ale małpka lubi tylko banany. W końcu tygrys mówi, że znalazł małpki ulubiony smakołyk, tylko czy jego intencje są do końca uczciwe?

Je veux ma banana! to zabawna opowieść o egzotycznych zwierzętach, w której pełno ich nazw po francusku. W książce znajdziemy tekst w dwóch językach: angielskim i francuskim i świetne, wyraźne ilustracje - każdy obrazek dokładnie oddaje treść opowieści z danej strony, dzięki czemu nauka języka obcego staje się prosta. Polecamy!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Książki z serii I Can Read French to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku francuskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych francuskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku francuskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read French idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku francuskim!

Mary Risk

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
B small language learning
LICZBA STRON
32
WYMIARY
17,8 x 21,8 cm

Zobacz także