Kategorie bloga

Tagi

czytanie po angielsku alfabet liczby po angielsku Julia Donaldson prince's bedtime mindfulness dla dzieci Dzień Dziecka joga balansujące zabawki nauka angielskiego święta ekologia najmłodsi książki dla dzieci po francusku puzzle edukacyjne
One, two, three... Liczymy po angielsku!

Nauka liczenia może być prosta! Wystarczy odpowiedni dobór materiałów naukowych :) Wybraliśmy naszym zdaniem najlepsze książki, dzięki którym dzieci naucza się liczyć po angielsku. Wybrane przez nas książki są przede wszystkim ładne i ciekawe, a przy okazji pełne cyferek! 

1 Komentarze
star_rateOcena artykułu 5
Nauka angielskiego alfabetu - jakie produkty wybrać?

Najczęściej ok. 3 roku życia dziecko zaczyna interesować się literkami. Nie przegapmy tego - to niesamowita okazja, żeby zapoznać je z alfabetem i przy okazji z nowymi słówkami po angielsku. W księgarniach znajdziemy wiele pozycji ułatwiających naukę alfabetu. My wybraliśmy trzy najciekawsze pozycje, które sprawią, że twoje dziecko już niedługo będzie rozpoznawało wszystkie literki a jego zasób słów znacznie się powiększy!

0 Komentarze
star_rateOcena artykułu 0
Skąd się wziął pomysł na Baobook?

Księgarnia Baobook powstała po to, żeby rodzice mogli czytać dzieciom po angielsku. Oraz po to, żeby starsze dzieci mogły same czytać po angielsku. Skąd taki pomysł? I czy to w ogóle ma sens? Czy dzieciom spodobają się książki, których nie rozumieją?

1 Komentarze
star_rateOcena artykułu 5
DLACZEGO WARTO CZYTAĆ DZIECIOM KSIĄŻKI PO ANGIELSKU? 

Po pierwsze - ponieważ warto czytać książki w ogóle.

Po drugie - same banały: znajomość języka angielskiego bardzo ułatwia życie, młody umysł jest najbardziej chłonny, nauka przez zabawę daje najlepsze efekty...

3 Komentarze
star_rateOcena artykułu 5