Best Sellers

The Gingerbread Man - Equals
search
  • The Gingerbread Man - Equals
  • The Gingerbread Man - Equals
  • The Gingerbread Man - Equals

The Gingerbread Man - Equals

19,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Nauka matematyki może być przyjemna! The Gingerbread Man to książka z serii Get Set Go Numbers, w której zadania matematyczne wplecione zostały w znane i lubiane baśnie. Dziecko uczy się równań, porównując rzeczy na ilustracjach.

Książka The Gingerbread Man została uzupełniona o wskazówki dla rodziców, jak uczyć dziecko matematyki. Śliskie strony umożliwiają wielokrotne uzupełnianie zadań - jeśli korzysta się z odpowiednich pisaków, można je zmazywać. Książki z serii Get Set Go Numbers to też świetna okazja do nauki liczb i terminów matematycznych po angielsku. Polecamy!

Pozostałe produkty w tej kategorii

Port Side Pirates! - Książka + CD Port Side Pirates! - Książka + CD

Port Side Pirates! - Książka + CD

Debbie Harter
45,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

The Gigantic Turnip.... The Gigantic Turnip....
  • Obecnie brak na stanie

The Gigantic Turnip. Książka + CD

Aleksei Tolstoy & Niamh Sharkey
39,00 zł

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę na głos czyta aktorka Imelda Staunton, znana z roli profesor Dolores Umbridge z filmów o Harrym Potterze. Gorąco polecamy!

Healthy Me: Mental... Healthy Me: Mental...
  • Obecnie brak na stanie

Healthy Me: Mental Well-being and Mindfulness

Katie Woolley & Ryan Wheatcroft
29,00 zł

Healthy Me to seria książek stworzona przez pisarkę Katie Woolley i ilustratora Ryana Wheatcrofta skierowana do dzieci powyżej 5 roku życia. Każdy z tytułów dotyczy innej sfery życia, a łączy je to, że tłumaczą dzieciom, co robić, żeby zachować bezpieczeństwo, zdrowie fizyczne i psychiczne. Książki z tej serii stanowią wspaniałe wsparcie dla rodziców, chcących wychować mądre, świadome siebie i świata dzieci. Polecamy!