Best Sellers

The Three Billy Goats Gruff - Counting
search
  • The Three Billy Goats Gruff - Counting
  • The Three Billy Goats Gruff - Counting

The Three Billy Goats Gruff - Counting

19,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Nauka matematyki może być przyjemna! The Three Billy Goats Gruff to książka z serii Get Set Go Numbers, w której zadania matematyczne wplecione zostały w znane i lubiane baśnie. Dziecko uczy się liczenia, wyszukując rzeczy i zwierząt na obrazkach.

Książka The Three Billy Goats Gruff została uzupełniona o wskazówki dla rodziców, jak uczyć dziecko matematyki. Śliskie strony umożliwiają wielokrotne uzupełnianie zadań - jeśli korzysta się z odpowiednich pisaków, można je zmazywać. Książki z serii Get Set Go Numbers to też świetna okazja do nauki liczb i terminów matematycznych po angielsku. Polecamy!

Pozostałe produkty w tej kategorii

Port Side Pirates! - Książka + CD Port Side Pirates! - Książka + CD

Port Side Pirates! - Książka + CD

Debbie Harter
45,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Vistete, Robbie - Get... Vistete, Robbie - Get...
  • Obecnie brak na stanie

Vistete, Robbie - Get dressed, Robbie

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!