Best Sellers

Princess Stories: The Princess of the Springs
search
  • Princess Stories: The Princess of the Springs
  • Princess Stories: The Princess of the Springs
  • Princess Stories: The Princess of the Springs
  • Princess Stories: The Princess of the Springs

Princess Stories: The Princess of the Springs

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Ibura jest piękną księżniczką, zrodzoną z miłości dwóch gigantów: Moon Giant i Giantess of the Great River. Żyje razem z matką we wspaniałym pałacu i ma nadzieję zostać z nią tam na zawsze, aż do czasu kiedy poznaje zakochanego w niej giganta Sun Giant. Ibura nie przypuszcza, jakie zawirowania losu przyniesie jej małżeństwo. 

The Princess of the Springs to magiczna historia o miłości i macierzyństwie, oparta na tradycyjnej opowieści z Brazylii. Bajkę w rozdziałach spisała Mary Finch i pięknie zilustrowała Martina Peluso. W książce zostało użyte proste angielskie słownictwo i krótkie zdania, dzięki czemu jest prosta w odbiorze i idealnie nadaje się na pierwszą samodzielną lekturę.

Martina Peluso

Pozostałe produkty w tej kategorii

Dump Truck Disco - Książka + CD Dump Truck Disco - Książka + CD

Dump Truck Disco - Książka + CD

Christiane Engel
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

The Gruffalo's Child - Dziecko Grufołaka - bajka, książka The Gruffalo's Child - Dziecko Grufołaka - bajka, książka
  • Obecnie brak na stanie

The Gruffalo's Child

Julia Donaldson
39,90 zł

W naszej ofercie znajdziecie książkę w miękkiej okładce i w języku angielskim. Tę książkę musicie przeczytać w oryginale, ponieważ zabawny język to, obok zaskakującej historii i rewelacyjnych rysunków, filar sukcesu Gruffalo.