Best Sellers

The Girl with a Brave Heart
search
  • The Girl with a Brave Heart
  • The Girl with a Brave Heart
  • The Girl with a Brave Heart
  • The Girl with a Brave Heart

The Girl with a Brave Heart

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Shiraz nigdy nie myślała o sobie, że jest odważna, aż do czasu, gdy upuściła z balkonu czerwoną włóczkę a ta wpadła do ogrodu sąsiadki. Dziewczyna potrzebowała wiele odwagi, żeby odzyskać utraconą cenną pamiątkę - kobieta, w posiadłości której wylądowała włóczka, była wyjątkowo dziwna... Gdy w końcu staje z nią twarzą w twarz, sąsiadka obiecuje oddać włóczkę, ale dopiero gdy Shiraz spełni jej prośbę. Co z tego wyniknie?

The Girl with a Brave Heart to wspaniała, irańska bajka spisana przez Ritę Jahanforuz. Opowieść przypomina nam, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje i czasem trzeba skupić się na tym, co podpowiada nam serce, a nie rozum. Podczas lektury dowiemy się, co to znaczy prawdziwa odwaga. Tę chwytającą za serce opowieść zdobią śliczne, artystyczne ilustracje Vali Mintzi. Gorąco polecamy!

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Emperor of Absurdia The Emperor of Absurdia
  • Obecnie brak na stanie

The Emperor of Absurdia

Chris Riddell
9,50 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników!