Best Sellers

The Little Red Hen
search
  • The Little Red Hen
  • The Little Red Hen
  • The Little Red Hen

The Little Red Hen

39,00 zł
Brutto

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę czyta dzieciom popularna aktorka Debra Messing nagrodzona nagrodą Emmy za rolę w serialu Will i Grace.

Ilość
Obecnie brak na stanie

The Little Red Hen to popularna w Wielkiej Brytanii bajka o kurze, która znalazła ziarno i postanowiła je zasiać. Poprosiła o pomoc koguta i mysz, ale żadne z nich nie chciało zasiać ziarna z nią. Zwierzęta odmówiły też swojej pomocy w podlewaniu ziarna, w zebraniu jego owoców, w zaniesieniu ich do młyna, itd. Pracowita kura sama radziła sobie ze wszystkim. Wkrótce z ziarna powstał pyszny chleb! Czy i tym razem mysz i kogut odmówią swojej pomocy, gdy kura zapyta, czy zjedzą z nią chleb?

Ta klasyczna baśń z morałem, nieznana w Polsce, została opowiedziana na nowo przez Mary Finch i w fantastyczny sposób zilustrowana przez Kate Slater. Kolażowe ilustracje mogą być inspiracją dla dzieci do stworzenia własnych obrazków, a przepis na chleb umieszczony na końcu książki zmotywuje maluchy do spróbowania własnych sił w kuchni! Wyjątkowa pozycja!

Pozostałe produkty w tej kategorii

Winston Was Worried - mniejszy format Winston Was Worried - mniejszy format
  • Obecnie brak na stanie

Winston Was Worried

Pamela Ducan Edwards
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Pakiet podróżnika na prezent Pakiet podróżnika na prezent

Prezent dla małych podróżników

129,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Gra Memory Cities of the World
  • A Hole in the Bottom of the Sea - Książka + CD
  • Up, Up, Up! Książka + CD

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

Vistete, Robbie - Get... Vistete, Robbie - Get...
  • Obecnie brak na stanie

Vistete, Robbie - Get dressed, Robbie

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

Healthy Me: Mental... Healthy Me: Mental...
  • Obecnie brak na stanie

Healthy Me: Mental Well-being and Mindfulness

Katie Woolley & Ryan Wheatcroft
29,00 zł

Healthy Me to seria książek stworzona przez pisarkę Katie Woolley i ilustratora Ryana Wheatcrofta skierowana do dzieci powyżej 5 roku życia. Każdy z tytułów dotyczy innej sfery życia, a łączy je to, że tłumaczą dzieciom, co robić, żeby zachować bezpieczeństwo, zdrowie fizyczne i psychiczne. Książki z tej serii stanowią wspaniałe wsparcie dla rodziców, chcących wychować mądre, świadome siebie i świata dzieci. Polecamy!