Best Sellers

The Story Tree. Tales to Read Aloud
search
  • The Story Tree. Tales to Read Aloud
  • The Story Tree. Tales to Read Aloud
  • The Story Tree. Tales to Read Aloud

The Story Tree. Tales to Read Aloud

59,00 zł
Brutto

Książka dostępna jest również jako audiobook. Hugh Lupton, brytyjski opowiadacz bajek, znany przedstawiciel Oral Storytelling Tradition, czyta bajki na głos. To gratka i dla dzieci, które nie będą potrafiły oderwać się od bajek i dla dorosłych, którzy z przyjemnością posłuchają oryginalnego brytyjskiego akcentu i możliwe, że przy okazji dowiedzą się, jak poprawnie wypowiadać poszczególne słowa. Dostęp do audiobooku online znajduje się wewnątrz książki. Gorąco polecamy!

Ilość
Obecnie brak na stanie

The Story Tree to wyjątkowy zbiór bajek z całego świata. Znajdziecie tu więc The Magic Porridge Pot z Niemiec, Monkey-See, Monkey-Do z Indii, The Sweetest Song z Afryki, Little Cock Feather-Frock z Rosji, The Three Billy Goats Gruff z Norwegi, The Little Red Hen z Anglii i bajkę żydowską The Blue Coat.

Bajki zostały opowiedziane na nowo specjalnie dla dzieci, które nie skończyły jeszcze pięciu lat. Dzięki temu język angielski jest prosty i zrozumiały. The Story Tree to doskonała okazja, żeby przeczytać dziecku wyjątkowe bajki, których na pewno nie miało okazji dotychczas poznać. Te urzekające, proste historie, wspaniale zilustrowane przez Sophie Fatus, zostały napisane tak, aby dobrze je się czytało na głos. Wyjątkowa pozycja!

Sophie Fatus

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Gruffalo The Gruffalo
  • Obecnie brak na stanie

The Gruffalo

Julia Donaldson
29,00 zł

W naszej ofercie znajdziecie książkę w miękkiej okładce i w języku angielskim. Tę książkę musicie przeczytać w oryginale, ponieważ zabawny język to, obok zaskakującej historii i rewelacyjnych rysunków, filar sukcesu Gruffalo.

Vistete, Robbie - Get... Vistete, Robbie - Get...
  • Obecnie brak na stanie

Vistete, Robbie - Get dressed, Robbie

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!